W sprzedaży online do dnia 10 lipca 2022 lub do wyczerpania puli:

Piątek, 29 lipca - 90 pln

Sobota, 30 lipca - 100 pln

Karnet na dwa dni - 165 pln

 

W sprzedaży online od dnia 11 lipca 2022 lub do wyczerpania puli:

Piątek, 29 lipca - 100 pln

Sobota, 30 lipca - 115 pln

Karnet na dwa dni - 185 pln

 

W sprzedaży w kasie w dniu imprezy:

Piątek, 29 lipca - 105 pln

Sobota, 30 lipca - 120 pln

Karnet na dwa dni - 190 pln

PRZECZYTAJ PRZED ZAKUPEM

1. Powyższe ceny są cenami brutto i obowiązują wszystkich wchodzących dorosłych i młodzież powyżej 14. roku życia. Dzieci i młodzież poniżej tego wieku wchodzą bezpłatnie. Wszystkie osoby nieletnie (poniżej 18 lat) wpuszczane są tylko pod opieką dorosłych.

2. Zakup biletu oznacza zapoznanie się i akceptację Regulaminu festiwalu  (link poniżej).

3. Sprzedaż online rozpocznie się w środę 22 czerwca i zakończy w czwartek 28 lipca lub w momencie wyczerpania puli poszczególnych rodzajów biletów.

4. W przypadku rezygnacji z udziału w festiwalu zwrot biletów i zwrot należności przez platformę sprzedaży ekobilet.pl możliwy jest jedynie przed dniem zakończenia sprzedaży w uzgodnieniu z organizatorem imprezy i po uzyskaniu jego akceptacji.

5. Liczba uczestników Festiwalu ograniczona jest do 900 osób. Poza sprzedażą online przewiduje się sprzedaż pozostałej w puli części biletów w kasie przed wejściem na teren Festiwalu.

5. Sprzedaż online rozpocznie się w środę 22 czerwca i zakończy w czwartek 28 lipca lub w momencie wyczerpania puli poszczególnych rodzajów biletów.

6. Do ceny biletów w sprzedaży online zostanie doliczona opłata za obsługę płatności internetowych.

 

Regulamin festiwalu.

INFO:

Pobyt w Sulęczynie w dniach festiwalu możliwy jest w licznych kwaterach prywatnych, agroturystycznych, campingach, polach namiotowych i okolicznych ośrodkach.Wykaz pozostałych miejsc, choć niekompletny, znajduje się na oficjalnej stronie gminy www.suleczyno.pl
więcej...

dojazd

 

WSPÓŁORGANIZATORZY: